Współpraca

Współpraca

Profesjonalne zarządzanie apartamentami w Świnoujściu

Zajmiemy się wszystkim za Ciebie - profesjonalne zarządzanie apartamentami

Nie masz czasu lub ochoty zajmować się swoim apartamentem, ale jednocześnie chcesz zarobić jak najwięcej? Wystarczy, że przekażesz go nam pod opiekę, a my zajmiemy się resztą: od przygotowania do najmu po dbanie o gości i jego stan techniczny.

Jak pracujemy:

Oddajesz nam apartament w zarządzanie Przygotujemy apartament pod wynajem (Home Staging, zakupy, materiały marketingowe, itp.) Od tego momentu korzystasz z wolnego czasu i obserwujesz jak rosną Twoje zyski Apartament znajduje się na platformie Baltic-Apartments oraz Booking.com, AirBnB, Expedia, HRS, Homeaway, TFW i innych Zarządzamy wynajmem apartamentu 24h i generujemy jak najwyższe obłożenie.

Idealna czystość By Twój apartament błyszczał, działamy według listy kontrolnej, która liczy czterdzieści punktów oraz dodatkowo weryfikujemy jakość tej usługi.
Gotowy do pomocy zespół Obsługa klienta ma dla nas kluczowe znaczenie jak w każdym biznesie, dlatego nasi uśmiechnięci pracownicy są zawsze gotowi do pomocy oraz dostępni dla Twoich gości. Mówimy w trzech językach polskim, niemiecki i angielskim.
section1
section2

PEŁNA KONTROLA NAD APARTAMENTEM

Profesjonalne zarządzanie apartamentami w Świnoujściu bez wychodzenia z domu!

Kalendarz rezerwacji dostępny online Dzięki niemu w dowolnym momencie sprawdzisz, kiedy i za ile apartament będzie wynajęty. Uruchomisz go na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym.
Comiesięczne rozliczenia pobytów Na koniec każdego miesiąca otrzymasz od nas podsumowanie liczby wynajmów, kosztów i przychodów. Wypłaty na żądanie w każdej chwili na życzenie.
Optymalizacja ceny Przeprowadzimy analizę ile powinien kosztować wynajem Twojego apartamentu. W zależności od obłożenia, konkurencji i innych rynkowych czynników dostosujemy cenę tak, byś zarabiał jak najwięcej.
Korzystaj ze swojego Apartamentu bez ograniczeń Szanujemy Twoją własność dlatego respektujemy pobyty właścicielskie przez cały rok bez limitów
Wspieranie sprzedaży poprzez promocje, oferty specjalne i pakiety usług Nasi goście mają możliwość skorzystania z pakietów zawierających tajskie masaże, śniadania, pakiety romantyczny wypoczynek.

DZIAŁ MARKETINGU DLA TWOJEGO APARTAMENTU

Sesja zdjęciowa Wszyscy kupujemy oczami. Twoi goście będą mogli zobaczyć każdy zakamarek apartamentu jeszcze przed przyjazdem. Poczują się, jakby już byli na miejscu. Stąd tylko krok do rezerwacji! Sesja zdjęciowa oraz obróbka graficzna jest na nasz koszt.
Skuteczne opisy, które sprzedają Wiemy, jak należy opisywać nieruchomości, mamy duże doświadczenie.
section3
section4

PUBLIKACJA OFERT NA PORTALACH

Od Booking.Com Po AirBnB - Twój Apartament Twoją Wizytówką.Oferta Twojego apartamentu znajdzie się nie tylko na naszym własnym portalu rezerwacyjnym, ale także na wielu liczących się portalach w Polsce i na świecie.

Home Staging: pomożemy przygotować Twój apartament

Potencjalni przyszli Goście oceniają Apartament przede wszystkim po jego wyglądzie. Bardzo istotne jest pierwsze wrażenie, razem możemy je uzyskać, naszym klientom oferujemy usługę Home Stagingu, dzięki niej możemy kompleksowo przygotować Nieruchomość do wynajęcia. Lepsza prezentacja Apartamentu umożliwia szybsze wynajęcie po wyższej cenie.

Oferta dla właściciela apartamentu Usługi świadczone przez Baltic-Apartments w ramach oferty: 30% prowizji

 • Stworzenie profili na kilkudziesięciu serwisach internetowych (w tym Booking.com, AirBnB, Expedia, itp.)
 • Codzienne zarządzanie cenami sprzedaży i obłożeniem
 • Synchronizacja profili z kalendarzem rezerwacji (minimalizacja dublujących się rezerwacji)
 • Wdrożenie polityki i strategii cenowej na min. 12 miesięcy, w tym analiza konkurencji
 • Skuteczne działania marketingowe – online i offline
 • Stały dostęp do internetowego kalendarza wynajmu
 • Rozliczenia płatności (w tym prowizje od płatności online), zameldowania i wymeldowania gości
 • Wysokiej jakości, hotelowy standard obsługi gości
 • 24/7 obsługa rezerwacji, dostęp do infolinii dla gości
 • Pełne zarządzanie wynajmem (w tym pranie, sprzątanie, środki chemiczne , naprawy, itp.)
 • Pobyty właścicielskie nielimitowane

ZACZNIJ ZARABIAĆ DZIĘKI NAM!

Najniższa prowizja w Świnoujściu! Nie przepłacaj! Zwiększ ilość swoich rezerwacji! Tylko my współpracujemy z największymi partnerami!

booking
trivago
tripadvisor
homeaway
airbnb
hotels
eholiday
expedia

Opinie naszych partnerów

client opinion
Ania Kowalska Apartament Baltic Park1

Miejsce fantastyczne:) Polecam w 100%. Wszędzie blisko :) Z Córką (5 lat) bawiliśmy się grami które były dostępne na miejscu. Dziękuję :)

Super lokalizacja. Obsługa hotelu bardzo profesjonalna, pokoje były codziennie sprzątane. Polecam każdemu kto lubi wodę i upały!”

client opinion
Dominik Rutkowski Apartament Monstera 2

Moje wczasy z dziewczyną się udały. Polecam ten apartament każdemu, kto chce odpocząć w eleganckim pokoju. Wystrój pokoju, który wynajęliśmy był naprawdę zachwycający. Moja dziewczyna ma słabość do kwiatów, więc apartament monstera był dla niej zachwycający!

client opinion
Monika Mońka Apartament Wega

Tanio, przytulnie i romantycznie. Lokalizację i obsługę oceniam na 5. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu, na pewno wrócę tu w przyszłym roku!